Uitéénzetting organigram

Dagelijks bestuur

Naam Functie E-mail/Tel
Pascal Goessens Voorzitter armand.zottegem@peugeot.be
Tel.0476 24 08 70
Davy Vander Poorten Ondervoorzitter d_vanderpoorten@hotmail.com
Tel. 0478 70 75 52
Marc Van de Walle Erevoorzitter marc.vandewalle@mandat.belfius.be
Tel. 0495 26 04 49
Danny Weytens Gerechtigde correspondent david.weytens1@telenet.be
Tel. 0473 98 43 64
Kris Hermans Algemeen Manager Kris.hermans1@telenet.be
Tel. 0477 29 00 42
Ronny Moreels Sportief verantwoordelijke moreelsronny@hotmail.com
Tel. 0474 29 09 14
Marleen Van Den Berghe Penningmeester bartel.claes@telenet.be
Tel. 0495 43 83 95
Claes Bartel Lid dagelijks bestuur bartel.claes@telenet.be
Tel. 0494 41 19 46
Vermassen Bjorn Lid dagelijks bestuur bjorn.vermassen@hotmail.com
Tel. 0499 53 29 53
Seghers Dirk Lid dagelijks bestuur bvba.seghers@belgacom.net
Schietecatte Selwyn Lid dagelijks bestuur nhaze@telenet.be
Pascal Petrus Jeugd afgevaardigde pascal.petrus@telenet.be
Greet Van Der Meeren Dames afgevaardigde gretchen@telenet.be
Materiaal verantwoordelijke
Kris Hermans Kris.hermans1@telenet.be
Tel. 0477 29 00 42
Pascal Goessens armand.zottegem@peugeot.be
Tel. 0476 24 08 70
Commerciële cel
Hermans kris Hoofd verantwoordelijke Kris.hermans1@telenet.be
Tel. 0477 29 00 42
Verantwoordelijke eetfestijn
Ronny Moreels moreelsronny@hotmail.com
Tel. 0474 29 09 14
Danny Weytens david.weytens1@telenet.be
Tel. 0473 98 43 64
Pascal Goessens armand.zottegem@peugeot.be
Tel. 0476 24 08 70
Verantwoordelijke events
Pascal Goessens armand.zottegem@peugeot.be
Tel. 0476 24 08 70
Website / facebook
Hermans kris Kris.hermans1@telenet.be
Tel. 0477 29 00 42
Onderhoud accomedatie
Erwin Van Lierde
Vermassen Bjorn bjorn.vermassen@hotmail.com
Tel. 0499 53 29 53
Uitbating kantine
Bartel Claes Verantwoordelijke kantine bartel.claes@telenet.be
Tel. 0494 41 19 46

Jeugd bestuur

Naam Functie E-mail
Pascal Petrus Voorzitter pascal.petrus@telenet.be
Danny Weytens Gerechtigde correspondent david.weytens1@telenet.be
Tel. 0473 98 43 64
Jean-Marie Guillemaere Sportief verantwoordelijke
Jeugdcoordinator
jean-marie.guillemaere@skynet.be
Tel. 0496 04 14 39
Bjorn Vermassen Tornooi verantwoordelijke bjorn.vermassen@hotmail.com
Tel. 0499 53 29 53
Nadine Vantomme Verantwoordelijke administratie nadine.vantomme@vlm.be
Gino Van Gaver Ouderraad/ ombudsdienst gino.van.gaver@hotmail.com
Martine De Smet Evenementen martinedesmet@hotmail.com
Pascal Petrus Penningmeester pascal.petrus@telenet.be
Geert Bogaert Materiaalverantwoordelijke bogaertgeert@telenet.be
Mark Stoebel Kantine verantwoordelijke jeugd christeldebacker@telenet.be
Pascal Van Herpe Terrein verantwoordelijke jeugd pascal.van.herpe@skynet.be
Vrijwilligers
Kristof Moreels Jeugdbestuur: vrijwilliger kristofmrls@gmail.com
Stijn Verstichelen Jeugdbestuur: vrijwilliger white_civic_type-r@hotmail.com
Veerle Beerens Jeugdbestuur: vrijwilliger veerleken_beerens@hotmail.com
Hans Van De Kerkhove Jeugdbestuur: vrijwilliger vandekerkhoveroelandt@gmail.com
An De Meyer Jeugdbestuur: vrijwilliger an.dimi@telenet.be
Sportieve cel
Danny Weytens Lid sportieve cell david.weytens1@telenet.be
Tel. 0473 98 43 64
Bjorn Vermassen Lid sportieve cell bjorn.vermassen@hotmail.com
Tel. 0499 53 29 53

Dames Bestuur:

Naam Functie E-mail
Greet Van Der Meeren voorzitter gretchen@telenet.be
Ingrid Roelandt Correspondent + secretaris Martin.Van.Liefde@telenet.be
Verhoeyen Sandra Verantwoordelijk bestuurslid sandra.verhoeyen1@telenet.be
Van Helleputte kevin Penningmeester/ trainer kevin.van.helleputte@weisstechnik.be
Moreels Kurt Trainer Moreels.Kurt@telenet.be
Broeckaert Robin Verantwoordelijk bestuurslid broeckaertrobin@gmail.com

Vrijwiligers jeugd:

Naam E-mail
Christel De Backer christeldebacker@telenet.be
Katelijne Delvoye katelijne.delvoye@telenet.be
Vanessa Blauwaert vanessa-blauwaert@hotmail.com
Katleen De Bruycker pascal.petrus@telenet.be
Patrick Van De Walle martinedesmet@hotmail.com
Tania De Bo pascal.van.herpe@skynet.be
Pascal Van Herpe pascal.van.herpe@skynet.be
John De Clercq jdeclercq1@telenet.be
Rudy melaniestoepel@hotmail.com
Mark Stoebel christeldebacker@telenet.be
Nathalie De Brabander nathaliedebrabander@msn.com
Kristof D’Hoker nadine.vantomme@vlm.be
Dimitri Verstraeten an.dimi@telenet.be
Nathalie De Smet gino.van.gaver@hotmail.com
Dirk Henau katelijne.delvoye@telenet.be
Geert Vandamme vanessa-blauwaert@hotmail.com
Anneleen Deriemaecker anneleenensteven@hotmail.com
Jurgen Goesaert jgoesaert@gmail.com
William Lampens griet.lampens@telenet.be